У Римі відкрили фотовиставку, присвячену Україні

fotovystavka-rym-700x481У Римі цими днями можна відвідати мобільну фотовиставку, яка розповідає про події на Сході України та ситуацію, у якій опинилися численні внутрішні переселенці, демонструючи біль, стійкість та надію українського народу.

«За допомогою цієї виставки ми прагнемо поділитися нашими сподіваннями, енергією, нашим баченням майбутнього, — йдеться у коментарі до виставки, — Ми, українці, маємо свої права та обов’язки, ми хочемо бути частиною нашої нації, що живе у мирі та безпеці».

Виставка проходить у стратегічному місці італійської Столиці – на площі Сан-Сільвестро перед комплексом палацу Маріні, де розташований конференц-зал та офіси Камери депутатів італійського Парламенту.

Світлини розповідають історію українських родин, що змушені були залишити власні оселі з огляду на війну на Донбасі.

Виставка, що відбувається під патронатом уряду Великої Британії, була організована Посольством цієї країни та Британською радою у Києві. Відкриття експозиції відбулося у Києві, у листопаді 2015 р.; її уже встигли побачити також мешканці Лондона та Брюсселю. Після Рима вона буде виставлена у Гаазі і Парижі.

Джерело: «CREDO».