Як львівський студент знайшов Святе Письмо у смітнику і вирішив стати священником

До завершення вступної кампанії у Львівську духовну семінарію Святого Духа залишилося 2 тижні. Семінаристи поділитися унікальними історіями свого покликання. Серед них і брат Андрій Олійник, який є семінаристом 6 курсу. Каже, що історія його покликання була дуже неординарною.

“До семінарії я не пішов відразу після школи, а вступив до Львівської Політехніки, щоб стати інженером. Хоча я не дуже хотів інженером бути. Одного разу, на смітнику гуртожитка, де я мешкав, знайшов Святе Письмо і почав його читати.  Я спершу соромився, що його читаю, навіть ховав від хлопців з якими ми мешкали. Але прочитані слова дуже до мене промовили і вони кардинально змінили моє життя. З другого курсу Політехніки я почав відвідувати дітей-сиріт, займатися волонтерством, я почав ходити до церкви. Пізніше мої відвідини церкви стали щоденними. І я зрозумів, що мені подобається Церква, мені подобається праця з людьми, з дітьми-сиротами, активне життя. І я молився та просив Бога, щоб Він відкрив мені, який Його план, щодо мого життя.  Оскільки я не хотів бути інженером. І вже на останньому курсі Політехніки я відчув покликання піти у семінарію. Насправді ці 6 років семінарії пройшли дуже насичено та цікаво. Зараз я готуюся до служіння у Чиказькій єпархії, прагну служити для наших вірних та нашої Церкви за кордоном. Це є місійні терени. І люди дуже різні: і українці, і американці, і поляки, і мексиканці. Це місійні терени і там я хочу проголошувати Слово Боже”.

 Відеоісторії покликань трьох семінаристів відзняли блогери-студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа для Інстаграм-сторінки @pizna.you

Нагадаємо, прийом документів на вступ до Львівської духовної семінарії Святого Духа триває до 31 травня 2021 року, крім суботи, неділі і свят.
На підготовчий курс: за покликанням – інформація (https://www.lds.lviv.ua/pages/1421341756). День та час вступних іспитів: 1 липня 2021 року о 9:00 год.
На перший курс: за покликанням – інформація (https://www.lds.lviv.ua/pages/1421342024). Іспити проходитимуть 29-30 червня 2021 року.
Прийом документів триватиме до 31 травня 2021 року, крім суботи, неділі і свят.