Як покращити свій настрій у листопаді? Дієві поради

Поради як боротися із поганим листопадовим настроєм опублікувала на своїй фб-сторінці відома психологиня Ірина Микитюк.

Середина листопада це вам не жарти. Вчора туман, сьогодні холод, завтра дощ. Тому час пригадати собі поради:
ЯК НАСТРОЇТИ СВІЙ НАСТРІЙ:
❤ Розмова. Якщо вам тяжко на душі, зателефонуйте коханій людині або другові. Не бійтеся сказати близьким людям про те що вам сумно.
❤ Рухайтеся. Походіть, потанцюйте чи побігайте. Це вивільнить ендорфіни та майже одразу додасть вам енергії. Якщо ви сидите в офісі, хоча б попіднімайте руки та витягніть ноги. Наприклад я часто онлайн консультації проводжу стоячи.
❤ Вийдіть надвір.Кілька хвилин на сонечку підвищать рівень вітаміну Д. Собака вам в поміч:) щоб я без Аврелі робила:))
❤ Дихайте. Приділіть хвилинку тому, щоби розслабитися та глибоко подихати. Як жартуємо ми з подружкою: «це треба продихати»
❤ Уникайте “негативних” людей. Ніщо так не впливає на ставлення до життя, як негативні люди, якщо такі вас оточують. Вони можуть бути поряд у реальному житті або в онлайні. Позбуватися такого спілкування – це не егоїзм, а турбота про себе, від цього ви станете щасливіші.
❤ Виконайте важливу справу. Викресливши зі свого списку щось важливе, до чого ніяк не доходили руки, ви відчуєте задоволення та підйом настрою. Особисто я дуже люблю писати списки і з задоволенням викреслюю справи.
❤ З’їжте смачненького. Імовірно, у вас кепський настрій, бо ви голодні. З’їжте корисний снек, заждіть, поки він засвоїться та продовжуйте займатися своїми справами. Є шанс, що настрій зміниться на краще.
❤ Попийте води. Зневоднення може бути причиною поганого настрою, головного болю та відчуття втоми.
❤ Допоможіть іншим. Можливо, не лише вам зараз погано. Згодом я виставлю списки кому допомагаю я і можливо це сподобається і вам
❤ Наповніть середовище кольором . Кольори дуже сильно впливають на настрій. Червоний та жовтий, наприклад, додають енергії.
❤ Почніть творити. Пишіть, малюйте, слухайте музику.
Створіть собі спеціальний плейліст для поганого настрою та тримайте під рукою блокнот, де можна малювати карикатури.
Я для себе відкрила малювання картин за кольорами і тепер дуже тим надихаюсь
❤ Зробіть крок назад. По спостерігайте за своїм життям. Напишіть список із трьох речей, за які ви вдячні. Мій улюблений щоденник вдячності в мініатюрі:)
❤ Втихомиртеся і знайдіть час на молитву. Проведіть півгодини часу у слуханні.
❤ Дозвольте собі змінювати речі, якими ви не задоволені, зокрема власний настрій. Не дозволяйте собі закостеніти у сумі і подавленості.
Фото Natalya Astapchyk