Міський голова Львова Андрій Садовий привітав парафію Пресвятої Богородиці Володарки України із 30-літтям

Сьогодні, 29 серпня 2021 року, відзначили храмовий празник і 30-ліття від дня заснування парафії Пресвятої Богородиці Володарки України.

Божественну Літургію очолив Синкел у справах капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Андрій Хомишин у співслужінні із настоятелем храму о.Зеновієм Хоркавим та духовенством.

Чисельно молилися за Богослужінням парафіяни старшого віку, молодь, діти, богопосвячені особи.

Наприкінці Богослужіння о. Зеновій Хоркавий подякував кожному небайдужому за його внесок у розвиток парафії, а також пригадав, що вперше під час моління можна було почути дзвони, які лунали з нової дзвіниці.

Додамо, що ця парафія є дуже активним соціальним центром. Тут годують малозабезпечених,  діє катехизація, допомога узалежненим людям, соціальна перукарня, пральня, стоматологічний кабінет і дуже багато інших активностей.

Завітав на парафіяльне свято і міський голова Львова Андрій Садовий разом із дружиною Катериною. 

“Дякую, отче, що сьогодні запросили мене на свято, бо Ваша громада, є справді унікальною. У той час, коли ми святкуємо 30-ліття нашої Незалежності, це так символічно. Дуже приємно, коли ви всі є разом, коли ви комунікуєте, це те, чого дуже бракує у нашій державі – єдності. Зичу Вам Божої ласки, щоб Матір Божа завжди тримала під опікою вашу велику громаду і також громаду Львова і України. Хочу від нас всіх з вами подарувати отцю маленький подарунок – це є прапор України”