Міський голова Львова привітав о. Ярослава (Чухнія) з 65-річчям та з нагоди святкування цьогоріч 30-ліття виходу УГКЦ з підпілля

Сьогодні, 12 травня 2019 року, у храмі Преображення Господа Нашого Ісуса Христа, міський голова Львова Андрій Садовий привітав пароха храму і митрофорного протопресвітера о. Ярослава Чухнія із 65-річчям. Саме  ця парафія разом із отцем Ярославом, була біля витоків виходу УГКЦ із підпілля. А 30-ліття, від цих знаменних подій відзначать цьогоріч. Міський голова Львова вручив священнослужителю Почесний знак св. Юрія.

Я би хотів сьогодні від нас всіх, від громади міста Львова скласти велику подяку отцю за його служіння, цю твердість, впевненість, якою він йде Дорогою Ісуса Христа. Ви – ввійшли в історію. Тому що 30-ліття виходу УГКЦ із підпілля, яке будемо у цьому році вшановувати, так почесно, не могло би відбутися без Вашого вчинку. Бо Ви були одним з тих перших, хто ішов і хто повів за собою. Тому велика подяка  і шана. Дозвольте від громади міста Львова, у знак нашої поваги, вшанувати Вас особливим Почесним Знаком. Знаком Святого Юрія – Покровителя нашого міста” – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

 “Майже 35 літ священичого служіння – це найдорожче, що мені Бог подарував. Я молюся за тих, кого  Бог мені вручив. Ми, священнослужителі, відчуваємо любов Господа через громаду, спільноту, яка завжди із щирим серцем, відгукується, жертвує у часі у молитві. Щоразу, коли Ви тут збираєтеся, щоби молитву чинити, щоби вона була осягнена небом – це найдорожче для священнослужителя. І це є свідоцтвом особливої  Божої опіки. Дякую Вам, середечно дякую за увагу, Вельмишановний, пане Андрію. Я не сподівався на таку увагу. Дай Боже Вам, сили і снаги. Усім бажаю міцного здоровя і Божого благословення на Многії і Благії літа” –  промовив ювіляр, о. Ярослав Чухній.

Додамо, що цьогоріч Українська Греко-Католицька Церква святкує 30-річчя виходу із підпілля. У Львові з цієї нагоди відбудеться низка заходів.