Підготовка Фестивалю надії крокує Україною

rivne1Наприкінці січня у Рівному зібралися близько 250 пасторів та лідерів церков на семінар з учнівства та душеопікунства. Через тиждень подібні семінари відбудуться для євангельських християн Івано-Франківщини, Волині, Тернопільщини, Закарпаття, Львівщини. Мета – не загубити людей, які вирішать слідувати за Христом 20 червня під час Фестивалю надії на стадіоні “Арена Львів”.

“Радість у Христі я знайшов! Він моє життя і спокій! Коли я до Нього прийшов, з того часу Він мій Батько ”, – саме з проголошення власної віри, яка змінила життя євангельських християн м. Рівне, розпочалася зустріч у церкві ЄХБ “Відродження”. Після молитви проповіді та презентації учасники семінару роздумували над тим, як поділитися надією на Бога з українцями – повідомляє прес-служба Міжнародного фестивалю надії.

rivne2“Я вірю, що Божий промисел сьогодні відбувається. Є багато роздумів та думок щодо Фестивалю надії. У цьому складному часі Бог доручає Церкві Своїй виконувати велике доручення. Я не знаю усіх деталей майбутньої події, але точно знаю, що там, де проповідується Євангеліє, діє Дух Святий через Церкву Свою! Для мене незрозуміло, чому Бог не може працювати без нас, людей. У Бога є багато методів, але Йому потрібна і наша допомога. Бог шукає людей, щоб використати їх для покаяння грішників. Господь поклав всю відповідальність на Церкву. Сьогодні Він потребує, щоб Церква долучилися до активного благовістя. Коли у дев’яностих прийшла свобода, ми не поспішали кликати людей до Господа.  Нехай Господь сповнить нас рішучості цього разу. Час іде, люди навколо нас ідуть у пекло. Щодня у кожній церкві ми маємо молитися за фестиваль і щоб Господь показав нам тих людей, яких ми маємо запросити на цю подію” – закликав одновірців до активної та відповідальної позиції Василь Басараба, голова Рівненського обласного об’єднання церков ЄХБ.

Фелікс Волошин, директор відділу Євангелістської Асоціації Біллі Ґрема з душеопікунства і роботи з новонаверненими у Східній Європі, продемонстрував відеозапис заклику до покаяння на одному з фестивалів в Україні. Тоді тисячі людей вийшли вперед, щоб присвятити своє життя Богу.

rivne3«Після фестивалю у людей, що стали християнами, немає куди іти. Тому потрібно підготувати церкви стати відкритими та прийняти нових братів і сестер до духовної родини. Якщо ми хочемо виконати велике доручення, нам доведеться стати здатними прийняти того, хто відрізняється від нас. Мета душеопікунства – не тільки спонукати людей до покаяння, а й зробити їх учнями Христа», – закликав промовець. Він поділився досвідом щодо процесу душпастирства, потреб новонавернених, етапів подальшої роботи з новонаверненими.

Під час семінару озвучили цікавий факт: один з координаторів по курсу “Християнське життя і свідчення” (ХЖС) Дмитро Колесник увірував під час подібної акції благовістя 1993 року у Львові і сьогодні є пастором церкви «Осанна» у Львові.

Наприкінці зустрічі відбувся міні-брифінг, під час якого директор відділу логістики Міжнародного фестивалю надії Михайло Наконечний та Фелікс Волошин дали відповіді на запитання учасників. Лунали молитви про Україну – прохання про мир, про зупинення зла та ненависті, єдність церков.

Крім того, у Львові 27-28 лютого відбудеться майстер-клас для викладачів курсу “Християнське життя і свідчення”. Планується підготовка 300 викладачів, які у березні-квітні проводитимуть навчання за цим курсом у церквах Західної України.