Протягом тижня в УКУ проходитиме тиждень інноваційної підготовки фахівців із супроводу родин, які зазнали перинатальних втрат

imagesСьогодні, 15 березня, 16.00 год, в Українському Католицькому Університеті, що на вул. Хуторівка, 35б, Патріарший дім, конференц зал № 233, відбудеться брифінг для представників ЗМІ з організаторами навчальної програми «Безпечне місце». З 15 по 22 березня у Львові проходитиме тиждень інноваційної підготовки фахівців із супроводу родин, які зазнали перинатальних втрат.

 У рамках модульного тижня провідні експерти організації «Життєві перспективи» (Life Perspectives) із Сан-Дієґо (Каліфорнія, США) представлять програму «Безпечне місце», яка передбачає поглиблене навчання з супроводу родин, котрі зазнали перинатальних втрат.

У рамках заходу відбудеться низка тренінгів для фахівців у сфері охорони здоров’я, психологів, медичних капеланів, соціальних працівників з метою надання більш ефективної підтримки сім’ям, які через викидень, мертвонародження, передчасне народження чи аборт втратили свою дитину, а також для надання психологічної підтримки родинам, у котрих народилися передчасно народжені діти, діти з важкими патологіями чи особливими потребами.

Для створення такого «безпечного місця» Інститут родини та подружнього життя  спільно з Центром Розвитку Громадського Здоров’я УКУ, Лекторієм СУА та Асоціацією батьків передчасно народжених «Ранні пташки» проводитиме ряд навчальних модулів, метою котрих є:

•        створити мережу майбутніх тренерів програми «Безпечне місце» в Україні,

•        ознайомити фахівців з соціально-психологічною програмою супроводу родин, котрі зазнали перинатальних втрат – з програмою «Безпечне місце»,

•        допомогти віднайти «безпечне місце» для батьків і родин, що переживають перинатальні і ментальні втрати.

Участь у заході візьмуть:

Олесь Кузьма – керівник Відділу розвитку Української католицької освітньої фундації в Чикаго

Ксенія Вервега – Голова львівської філії ГО «Асоціації батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”»

Галина Городецька – Керівниця програм і проектів Центру розвитку громадського здоров’я УКУ

Майкелін Фреденбурґ – Засновниця та Президент «Life Perspectives»

Кейті Ґепперт – експертка з питань перинатальних втрат.

Контактна особа: Ксенія Вервега, 0509520736

Джерело: сайт ЛМР