Сьогодні у Львові відзначили День подяки

Сьогодні, 22 вересня 2019 року, представники протестантських громад Львова  дякували Богу за врожай, хліб, за сім’ї, за Україну. Подія відбулася перед входом до Парку культури. У програмі було спільне святкове Богослужіння, спільна молитва, святковий концерт християнської музики.

“Господь ніколи не промине життя людини, яка дякує Йому.  Будь вдячний і Господь дасть тобі значно більше, ніж маєш ти вже. Бути вдячним  – добре. Життя вдячної людини набагато яскравіше. Бог вдячній людині може дати щось більше, щось краще. Це спасіння її душі. Тому так, ми дякуємо сьогодні за земні речі, це те, що Він щедро виливає на нас”, – підкреслив голова львівського осередку Всеукраїнського Руху Реформації Дмитро Колесник.

 На одній сцені в єдності молилися і прославляли Бога пастори та єпоскопи усіх протестантських деномінацій міста. Почесним готем Дня Подяки був міський Голова Львова Андрій Садовий. 

“Взагалі велика подяка всім Вам, що Ви сьогодні тут зібралися. Я дякую усім пасторам, усім єпископам, бо кожного дня ми молимося до Господа Бога і просимо – про ласку, про здоров’я, про добро, про благополуччя і дійсно буває, що ми забуваємо подякувати. І цей день у році, він нас застановляє, дає нам розуміння, що  є люди, яким напевно складніше, ніж нам із Вами і подяка відкриває насправді твоє серце, робить тебе людиною, яку Бог буде особливо любити. Тому я не готував великої промови. Просто хочу від щирого серця подякувати Вам всім, що Ви сьогодні у такий особливий спосіб проявляєте любов до Господа Бога. І я Вас всіх люблю – Ви найкращі. Слава Ісусу Христу”,- сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

 

 Також міський голова презентував Дмитру Колеснику знак із Прапором України. 

Долучився до події і директор Департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко. Додамо, що під час святування “Дня подяки” поруч зі сценою Українське Біблійне товариство продовжило створення Української рукописної Біблії. В написанні цього історичного документу вже взяли участь багато найвищих посадовців нашої держави, а також голови практично усіх Церков та конфесій України. Кожен гість недільного свята мав наголу залишити свій власний слід в історії написання рукописного екземпляру Біблії.