Попри обставини воєнного часу у Львові не припиняється реставрація головного вівтаря Гарнізонного храму святих апп. Петра і Павла. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив настоятель храму о. Тарас Михальчук:
«Українсько-польська команда реставраторів працює над дослідженнями та реставрацією головного вівтаря нашого храму. Станом на сьогодні уже можемо з певністю говорити про численні цікаві несподіванки та відкриття, зокрема, те що більшість скульптур у вівтарній частині були покриті золотом».
Реставрацію вівтаря продовжують здійснювати українські і польські реставратори за підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі, Інституту «Полоніка», а також жертводавців.
Читайте також:
Нагадаємо, 2015 року розпочався перший етап реставрації фресок 1740 р. авторства Франциска Екштайна на склепінні центральної нави Гарнізонного храму, а в 2018 році – другий етап реставрації, що завершився 10 листопада 2021 року. 2 грудня 2021 року відновлені фрески було урочисто відкрито. Це найбільший міжнародний реставраційний проєкт України, який здійснювали впродовж семи років 20 українських та польських реставраторів під керівництвом доктора Павла Болінського. Для відновлення зображень використовували сучасні технології та засоби, що роблять цей проєкт унікальним досвідом для реставраторів.
Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, також відомий у Львові як костел Єзуїтів — чинний храм УГКЦ у Львові. Збудований у стилі раннього бароко на початку XVII ст. за взірцем римської святині Іль-Джезу (Il Gesù) та є однією з найбільших культових споруд Львова. Гарнізонним храмом опікуються капелани Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. У храмі реалізовуються різні душпастирські програми, які відповідають потребам часу і віруючих, як також військовослужбовців, студентів та потребуючих дітей.