У Соборі святого Юра про важливість читання Святого Письма говоритимуть із відомим перекладачем Біблії

9 березня в Собор святого Юра запрошує на зустріч із о. Рафаїлом Турконяком про те, яким важливим для життя християнина є читання Святого Письма. Розмова з літургістом відбудеться в рамках щочетвергових зустрічей спільноти «Святоюрська Молодь».

Архимандрит Рафаїл – ієромонах Студійського уставу, доктор богослов’я, літургіст, біблійний перекладач, лауреат Шевченківської премії за переклад Острозької Біблії сучасною українською мовою (2007), почесний професор і завідувач кафедри богослов’я Національного університету «Острозька академія». Здійснив три різні переклади Біблії на українську мову: один з церковнослов’янської (Острозьку Біблію) та під егідою Українського Біблійного Товариства ще два переклади (з грецької та з давньоєврейської). Останні два здійснені групою під його керівництвом.

Зустріч відбудеться у четвер, 9 березня 2023 року в дзвіниці Архикатедрального Собору святого Юра (м. Львів, пл. св. Юра, 5). Собор запрошує всіх на Літургію Передосвячених Дарів о 18:00. Відтак архимандрит Рафаїл проведе зустріч із молодіжною спільнотою Архикатедрального Собору «Святоюрська Молодь».

Також читайте: О. Рафаїл Турконяк: “Перший тираж нового перекладу Біблії з єврейської вже розібрали”

11 порад, як відкрити для себе Святе Письмо (і більше ніколи його не закривати)