У соцмережах з’явився ювілейний логотип до 150-ліття отця Климентія Шептицького

21На своїй фб-сторінці логотип опублікував Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юстин Бойко. Також він додав до посту пояснення символіки логотипу від Лесі Квик.

“Два кольори символізують два світи. Чорний колір – світ теперішній, золотий колір – світ майбутній.

Золотий студитський хрест знаходиться в центрі і на нього звернений погляд блаженного Климентія Шептицького. Саме монаше покликання і Студійське чернецтво стало основою його життя і служіння Церкві і Богу.

Хрест знаходиться на перехресті двох світів і їх об’єднує. Хрест є символом християнства і дорогою до спасіння. Сам Ісус Христос своїми стражданнями, смертю і воскресінням примирив людство з Богом. Дорогою наслідування Христа пішло багато мучеників та ісповідників віри, серед яких о. Климентій Шептицький.

З правої сторони логотипу розміщене погруддя о. Климентія, але у профіль. Мотив взятий з фотографії його кримінальної справи. Таким чином він вказує на те, що о. Климентій віддав своє життя за віру в Христа як ісповідник віри і мученик за віру.

23По обидві сторони логотипу подані дати народження і смерті о. Климентія Шептицького.

Знизу напис “Блаженний” золотим кольором. Отець Климентій Шептицький 27 червня був проголошений блаженним Католицької Церкви Папою Іваном Павлом ІІ 27 червня 2001 року в часі його апостольського візиту в Україну.

Нижче напис чорним кольором “Климентій Шептицький”

Зверху напис золотим кольором “150 років від дня народження”, який святкуємо цього року. Цей ювілей проголошений як на рівні державному Верховною Радою України, так і церковному Синодом Єпископів УГКЦ”

“Ласкаво прошу поширювати і використовувати, щоб через цей знак ми змогли донести до нашого суспільства роль та місце о. Климентія Шептицького у історії Церкви, Народу, тощо” – зазначив о. Юстин Бойко.

Джерело: фб-сторінка