В Україні запрацювало перше виключно україномовне радіо

frequency-949236_1280-563x353Нова радіостанція  Radio1.ua буде виключно україномовною

В Україні запрацювала радіостанція, що вестиме свої ефіри виключно українською мовою. Це стосуватиметься як мови ведучих, так й музичного контенту.

Організатори проекту: засновник та ідеолог радіо “Львівська Хвиля” Юрій Зелик, співачка Руслана Лижичко та її чоловік і продюсер, засновник студії “Люксен” Олександр Ксенофонтов .

“Ми хочемо зробити україномовний актуальний, креативний продукт, наповнений тим, що сьогодні може викликати резонанс”, – заявила відома співачка Руслана Лижичко.

Олександр Ксенофонтов назвав нове радіо — “спробою неквотної українізації”. Він заявив, що основою проекту стане конструктивна українізація. За словами засновника та ідеолога радіо “Львівська Хвиля” Юрія Зелика, перед Radio1.ua стоїть мета стати популярним на усій території України.

“Ми спробуємо зробити радіо, яке буде популярне у всіх регіонах України – від Одеси до Львова та Ужгорода включно”, – сказав Зелик.

Організатори проекту також заявили, що розраховують на широку інтернет-аудиторію нового радіо за кордоном, яка буде його фінансувати.

Слухати радіо онлайн 1ua.online

Джерело: “ДивенСвіт”.